.:: strona główna ::.
kontakt
oferta szkoleń
cennik
nasi wykładowcy


        


Terminarz szkoleń

Jako drugi podmiot w Polsce uzyskaliśmy uprawnienia do organizowania i prowadzenia kursów na licencje i świadectwo maszynisty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkolenia:
"System Zarzadzania Bezpieczeństwem w transporcie kolejowym" (SMS w pigułce dla początkujących)
"System Zarzadzania Bezpieczeństwem w transporcie kolejowym - Certyfikat Audytora wewnętrznego SMS" (SMS w pigułce dla zaawansowanych)NASI WYKŁADOWCY

Nasi wykładowcy stanowią doświadczoną kadrę pracowników, od wielu lat związaną z pracą na kolei. Są wśród nich twórcy instrukcji stosowanych przez przewoźników kolejowych, doświadczeni członkowie komisji wypadkowych oraz inni czynni zawodowo pracownicy spółek kolejowych. To właśnie oni sprawiają, że zajęcia nie są nudnym teoretycznym wykładem, odczytanym z ekranu komputera. Z tych powodów laptop z rzutnikiem jest u nas jedynie dodatkiem do zajęć.
Szkolenia organizowane przez "Centrum Kształcenia i Doskonalenia Szkolenie Kadr Kolejowych S.C." mogą odbywać się zarówno w sali wykładowej, jak i w terenie - w zakładach spółek i na taborze kolejowym, czyli wszędzie tam, gdzie niezbędna jest praktyka. Do każdego ze szkoleń podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu wszyscy uczestnicy odnoszą korzyści.
statystyka
© Centrum Kształcenia i Doskonalenia Szkolenie Kadr Kolejowych S.C.