.:: strona główna ::.
kontakt
oferta szkoleń
cennik
nasi wykładowcy


        


Terminarz szkoleń

Jako drugi podmiot w Polsce uzyskaliśmy uprawnienia do organizowania i prowadzenia kursów na licencje i świadectwo maszynisty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkolenia:
"System Zarzadzania Bezpieczeństwem w transporcie kolejowym" (SMS w pigułce dla początkujących)
"System Zarzadzania Bezpieczeństwem w transporcie kolejowym - Certyfikat Audytora wewnętrznego SMS" (SMS w pigułce dla zaawansowanych)OFERTA SZKOLEŃ

LICENCJA MASZYNISTY - kurs kwalifikacyjny rozpoczęcie kolejnej edycji od dnia 14 listopada 2020r.
Zajęcia prowadzone są w Technikum nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d."Kolejówka" w Warszawie przy ul. Szczęśliwickiej 56, liczą 298 godzin i odbywają się w systemie weekendowym (sobota-niedziela w godzinach 9-17).
Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 18 lutego 2011 w sprawie licencji maszynisty.
W związku z ustaniem umowy konsorcjum z firmą Matel Service sp. z o.o. nabór kandydatów na licencję maszynisty będzie prowadzony bezpośrednio przez Centrum Kształcenia i Doskonalenia Szkolenie Kadr Kolejowych S.C.

Szczegółowe informacje z uwzględnieniem proponowanych terminów przeprowadzenia kursów i szkoleń zawarte są na naszej stronie internetowej www.szkoleniakolejowe.pl .
Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej i profesjonalnej oferty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
statystyka
© Centrum Kształcenia i Doskonalenia Szkolenie Kadr Kolejowych S.C.